STOWARZYSZENIE SIEMONIA - PRZESZŁOŚĆ TERAŹNIEJSZOŚĆ PRZYSZŁOŚĆ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Działalność kulturalna S-PTP.
Drukuj PDF
Spis treści
Działalność kulturalna i nie tylko...
WERNISAŻE
WYSTAWY OKOLICZNOŚCIOWE
SPOTKANIA ŚRODOWISKOWE
PETANQUE BOULE
Wszystkie strony

 

 

Stowarzyszenie SIEMONIA - PRZESZŁOŚĆ TERAŹNIEJSZOŚĆ PRZYSZŁOŚĆ, powstałe w 2010r. z inicjatywy mieszkańców Siemoni, dostrzega potrzeby współcześnie żyjących i stara się pomagać w realizacji tych potrzeb, poprzez dążenie do poprawy jakości życia, troskę o środowisko przyrodnicze, kulturowe i społeczne.

Dbając o zrównoważony rozwój obecnych i przyszłych pokoleń staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności. Wspólnie z Domem Kultury w Siemoni podejmujemy  różnego rodzaju działania sprzyjające wzajemnej integracji i szeroko rozumianej współpracy.

W ten to właśnie  sposób zrodził się pomysł organizowania cyklicznie, co roku,  wernisaży znanych i uznanych Artystów,  imprez sportowo- rekreacyjnych oraz innych spotkań kulturalnych, mających na celu nie tylko propagowanie lokalnych zwyczajów i obrzędów ale również integrację środowiskową.

Podejmowane przez nas w tym zakresie działania będziemy Państwu prezentować właśnie w tym miejscu.

Tak więc znajdą się tu m.in.relacje z wernisaży i wystaw okolicznościowych, sprawozdania z rozgrywek w Petanque boule, a także reportaże ze spotkań środowiskowych. Serdecznie zapraszamy!

 

  
Start Działalność kulturalna S-PTP.